Sprawdzony sklep motoryzacyjny w Szczecinie, to godny przedstawiciel marki BMW

Jesteśmy jednym z lokalnych sklepów oferujących części BMW Szczecin .Nasz sklep z częściami do marki BMW  posiada renomowaną oraz ugruntowaną pozycję lidera w Szczecinie i całym regionie, Dzięki naszej uczciwej i fachowej pracy w sektorze branży motoryzacyjnej.  Posiadamy wszelkie licencje partnera marki BMW na sprzedaż i dystrybuowanie części do samochodów- tej  jakże popularnej na świecie marki BMW. Co roku jako partner,  jesteśmy kontrolowani przez centralę BMW mającą główną siedzibę w Niemczech, w celu uzyskaniu licencji na kolejne 12 miesięcy: oficjalnego partnera sprzedażowego BMW w  Polsce.
Służymy Państwu naszym bogatym doświadczeniem oraz kompetentną szeroką wiedzą osób pracujących w naszym sklepie.

Sprzedajemy tylko nowe części, nigdy używane!

W swojej bogatej ofercie posiadamy wiele części zarówno do aktualnie produkowanych modelu BMW,  jak i tych będących już  na polskim rynku obecnych od jakiegoś czasu.
Do wszystkich modeli samochodów oferujemy wyłącznie nowe części BMW – oryginalne części nigdy wcześniej nieużywane przez nikogo, w żadnym innym samochodzie z logo BMW. Wszystkie nowe części pochodzą  prosto z fabryk produkujących części tylko do marki BMW.   

Forma sprzedaży

Jako sklep fizyczny zajmujemy się sprzedażą części do światowej klasy niemieckiej marki BMW. w formie tradycyjnej. czyli twarzą w twarz, jak i za pośrednictwem Internetu. Wysyłki wysyłane są z miasta Szczecina i realizowane są od poniedziałku do soboty, 
Wysyłka w dni robocze, nie licząc w to weekendów oraz świat- dostarczenie części do klienta zajmuje do 3 dni roboczych.
Obecnie współpracujemy ze wszystkimi popularnymi prywatnymi firmami kurierskimi oraz z Pocztą Polską.

Oferujemy Państwu sprzedaż pojedynczych części lub całych ich kompletów zestawów, są to m. in.:
BMW oryginalne tarcze hamulcowe,
– elementy zawieszenie,
-płyny i oleje eksploatacyjne,
– klocki hamulcowe,
– elementy tapicerki samochodowej,
– części do klimatyzacji BMW,
-elementy do alarmów i  zamka centralnego,
– elementy do szyb oraz lusterek marki BMW, 
-zestawy narzędzi dla mechaników do naprawy aut
-akumulatory
-przewody paliwowe, pompy, wtryskiwacze..itp,
– tłumiki, rury spalinowe, niektóre elementy karoserii. , a także wszelkie inne akcesoria BMW samochodowe dla naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego sklepu, od poniedziałku do soboty. Dołączcie Państwo do grona naszych zadowolonych klientów,
Dla nas każdy model, nawet najstarszy jest najważniejszy i indywidualnie traktowany, Ponieważ każdy samochód ma swoją własną niepowtarzalną duszę motoryzacyjną i historię.   

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa